Чи потрібен електронашийник для дресирування собак?

мопс в електронашийників для собак

Чи потрібен електронашийник для дресирування собаки, і чи можна обійтися без нього? Не буду вас мучити і скажу відразу, що будь-які проблеми в поведінці є можливість вирішити без застосування електронашийника. Більше того, використання електрики в дресируванню не тільки шкідливо для здоров'я собаки, а й абсолютно неефективно.

«Завдяки» електричному нашийника пес набереться інших проблем, які доведеться довго вирішувати. Мимовільне сечовипускання, небажана агресія і стан постійного стресу - початок списку. Не будемо розводитися на тему шкоди електрики для виховання і дресирування, просто приймемо це за факт. Тим самим зекономимо гроші і наблизимо результат, якого доб'ємося старими, дідівськими способами.



Отже, як вирішити проблеми поведінки без електронашийника? Так як писати про вирішення всіх проблем в одній статті занадто багато, скористайтеся посиланнями розташованими в тілі статті.

  1. Підбирання їжі з підлоги. Як відучити собаку підбирати їжу на вулиці без електрошейніка? Насправді, ток зовсім не потрібний для цього.
  2. Як відучити собаку гавкати? Щоб собака перестав гавкати і відволікати своїх господарів, потрібно дуже добре попрацювати і вкласти масу зусиль. Не думайте, що електронашийник заощадить вам час. Навпаки, створені проблеми доведеться вирішувати вкладаючи неймовірні зусилля.
  3. Собака не підходить після підкликання. Дехто примудряється вчити собаку підходити по команді «до мене» за допомогою електрики. Не будемо обговорювати це метод навчання, краще прочитайте як навчити собаку команді «до мене». Завдяки ласощів і похвалі собака буде підбігати в 100% випадків.
  4. Як прибрати агресію до людини і тварин? Вирішити будь-яку агресію собаки можна. До тварин або людям пес буде ставитися добре, якщо на цьому наполягатиме його господар. Електронашийник для цього зовсім не потрібний!
  5. Як навчити собаку не брати їжу у чужих. Для цього теж не потрібно електрику. А ось помічник - знадобиться. Обов'язково попрацюйте над відучення брати з рук сторонніх людей.
  6. Як відучити собаку скиглити. Скул теж вирішується народними методами. Ток швидше зажене собаку в стан стресу, залякає.


Повторюся, що без струму можна без проблем виховати і видресирувати собаку. Про вирішення інших проблем поведінки читайте в статті про корекції поведінки. Підручними засобами можна домогтися куди більшого, адже дресирування собаки придумана не вчора, а набагато раніше до появи електрики взагалі.

На цьому все. Подивіться відео нижче і ви зрозумієте, що відчувають собаки коли на них застосовують електрику.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » » Чи потрібен електронашийник для дресирування собак?